İLK ÇİZGİ DOBURCA ANAOKULU BURSA

Eğitim kurumlarımız özellikle okul öncesi  çocukları için düşünülerek temelde şehrin  keşmekeşinden ve hava kirliliğinden uzakta, yeşillikler içinde, çocukların rüzgarın sesini, kuşların cıvıltısını hissedebilecekleri özgün bölge ve semtlerde kurulmuşlardır.

Doburca Anaokuluımuz Uludağ’ın eteklerinde, mis gibi dağ havası altında, Bursa’yı kuşbakışı gören konumuyla 2500 m² arsa üzerine kurulmuştur.

Benzersiz mimarisi ile 1500 m² kapalı alan içinde en küçüğü 30 m²’lik sınıflarda, çocuklarımız ilköğretime hazırlık programlarını uygulamakta, spor salonu, havuz, yemekhane, tatlı rüyalar odası, satranç, bilgisayar,  müzik, görsel sanatlar atölyelerinde çok yönlü zeka alanlarını destekleyici branş eğitimlerini almaktadırlar.

Geri Gitmek için Tıklayınız
 
 ECO OKUL PROJEMİZ ÇERÇEVESİNDE MEYVE ÇEKİRDEKLERİMİZİ ÇEVRE YÜRÜYÜŞÜ YAPARAK BAHÇELERE ATTIK VE BAZILARINI EKTİK. ECO OKUL PROJE ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.

TÜM İLK ÇİZGİ ÖĞRETMENLERİ 10 MAYIS 2014 CUMARTESİ GÜNÜ ÇOCUK İSTİSMARLARINDAN, YANGINDAN, DEPREMDEM, AFETLERDEN,TRAFİK KAZALARINDAN KORUMA VE KORUNMA EĞİTİMİ ALMIŞLARDIR.

3 MAYIS 2014 CUMARTESİ GÜNÜ 5-6 YAŞ GRUPLARIMIZLA ESKİŞEHİR SAZOVA BİLİM SANAT PARK'INDA KEŞİFLERDE BULUNDUK:)

ŞUBAT AYINDA 4-5 YAŞ GRUPLARIMIZDA PSİKOLOĞUMUZ TARAFINDAN GELİŞİMSEL GÖRSEL ALGI TESTİ, 6 YAŞ GRUPLARIMIZDA DA GELİŞİMSEL DİKKAT TESTİ UYGULANMIŞTIR.

19 OCAK 2014 TARİHİNDE BURSA'DA YAPILAN SOSYAL VE DUYGUSAL ÖĞRENME PROGRAMI LİONS QUEST EĞİTİM SEMİNERİ'NE OKUL KURUCUMUZ TÜLAY TURAN KATILMIŞ VE BU EĞİTİMİ VERMEYE HAK KAZANMIŞTIR.

BURSA VALİ YARDIMCISI SAYIN İBRAHİM AVCI 10.01.2014 CUMA GÜNÜ OKULUMUZU ZİYARET ETTİ. ÖĞRENCİLERİMİZ, EĞİTİM PROGRAMIMIZ VE GENEL İŞLEYİŞİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALAN İBRAHİM AVCI KURUMUMUZUN DİĞER KURULUŞLAR ARASINDA ÖRNEK KURUM OLARAK GÖSTERİLDİĞİNİ İFADE EDEREK TEBRİKLERİNİ İLETTİ.

18 Ocak 2014 tarihinde Uludağ Üniversitesi katkılarıyla gerçekleşen Prof.Dr.Handan Asude Başal tarafından Finansal Okur Yazarlık Semineri'ne Doburca Şubesi Okul Müdürümüz Asuman Paketoğlu ve Nilüferköy Şubesi Okul İdarecilerinden Dilara Kırcı katılmıştır.

17 Ocak 2014 tarihinde Prof.Dr.Filiz Polat Tarafından sunulan "Etkili Sınıf Yönetimi" konulu seminere Okul Kurucularımızdan Tülay TURAN ve Doburca Şubesi Okul Müdürümüz Asuman Paketoğlu katıldı.

AKTİVİTE PROGRAMLARIMIZA, YEMEK LİSTELERİMİZE ÜYE GİRİŞİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.